Trochę o nas...

jak wybieramy produkty i dbamy o środowisko

basil leaf

Jesteśmy Waszym Ulubionym Sklepem 💚

Roslinne.com powstało z pasji do zdrowego odżywiania i świadomego życia. 

Wybierając produkty do sklepu zawsze kieruję się zasadą “nie oferuję niczego, czego sama bym nie użyła”. I uwierzcie mi, poprzeczka jest bardzo wysoko!

Podróżując po świecie przez 4 lata, szczególnie przyciągały mnie miejsca, w których ludzie żyli zgodnie z cyklami natury. Dziś sama mieszkam w domu z ogrodem, w którym staram się odtworzyć wszystko czego nauczyłam się w podróży. Uprawiam wszelkie zioła, ogórki, pomidory, ziemniaki i mnóstwo innych cudaków, które trafiają potem na nasze talerze. 

Produkty, które oferuję na roslinne.com są zgodne z tym duchem – duchem świadomego życia. Zioła, witaminy i minerały skondensowane w suplementach są doskonałym rozwiązaniem dla “zabieganych”. Tych, którzy doceniają potężną moc Natury leczeniu i zapobieganiu. Dla wszystkich tych, którzy wiedzą, że W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

💚 Do zobaczenia

podpis i zdjęcie copy

Lubimy Liczby i Zadowolonych Klientow... 🙂

+
Polecane Produkty
+
Zamowień dziennie
+
Kategorii Produktow

Jak Dbamy o Środowisko?

Zakupy on-line są super!

Kilka kliknięć łączy nas z nieskończenie bogatą ofertą sklepów w całej Polsce a nawet na świecie. Nie musimy już wyskakiwać z piżamy, bo wymarzone produkty dostarczane są nam pod same drzwi (chociaż ja do Paczkomatu śmiało jeżdżę w piżamie… 🙂 Ale… skoro roslinne.com jest sklepem dla świadomych i wymagających, to naturalnie troszczymy się tutaj o środowisko i minimalizujemy swój ślad węglowy.

 

Papierowe opakowania

Kartony, w których dostarczane są nasze skarby pochodzą od zaprzyjaźnionych, lokalnych dostawców i wykonane są tylko i wyłącznie z papieru. Kupujemy minimalne ilości licząc na to, że razem z nami wybierzecie przyjazną dla środowiska opcję “opakowania z recyklingu” (szczegóły poniżej).

  Recykling plastikowych elementów

  Kolekcjonujemy plastikowe wypełnienia (folie bąbelkowe i tym podobne) od naszej lokalnej społeczności i wykorzystujemy je przy kompletowaniu naszych zamówień. Żaden plastikowy element wypełnienia, który znajdziesz w środku NIE został zakupiony 🙂 Możesz spać spokojnie.  Dajemy Ci Wybór

  Przy składaniu zamówienia możecie dopisać komentarz “Opakowanie z recyklingu”. Dzięki tej opcji możecie pomóc nam chronić środowisko, wybierając opakowanie, które odzyskaliśmy w pełni z poprzednich zamówień. Są to pełnowartościowe kartony, które zazwyczaj noszą tylko minimalne ślady użytkowania. Bądź bohaterem - wybieraj opakowanie z recyklingu! 🙂

  Dostarczamy Osobiście!

  Kochamy z Wami rozmawiać! A rozmowa twarzą w twarz jest najprawdziwszą formą komunikacji. Dlatego lokalne zamówienia dostarczamy osobiście aby dbać o środowisko i zobaczyć Twój uśmiech! Każdy cieszy się z nowej paczki 🙂

  Jak Dbamy o Środowisko?

  W internecie można znaleźć setki, jeśli nie tysiące suplementów diety przeróżnych marek. Dlatego każda marka przed wprowadzeniem jej do naszego sklepu przechodzi rygorystyczną kontrolę w kilku najważniejszych aspektach. Oto one:

  Produkty certyfikowane, poddawane regularnym badaniom

  Łatwo dostępne certyfikaty najwyższej jakości

  Badania mikrobiologiczne gwarantują identyczny skład każdego produktu

  Każdy z producentów ma 100% kontrolę nad wzorowym przebiegiem produkcji

  Producent stosuje praktyki przyjazne środowisku

  Każda z firm dba o dobrostan swoich pracowników

  Każdy z producentów otwarcie komunikuje i wywiązuje się z powyższych aspektów

  Shopping Cart
  Przewiń do góry